SEO - rośnie popularność?

SEO - rośnie popularność? czyli pozycjonowanie opole ogle. Dlaczego to...O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego gigan

Dodane: 12-08-2014 16:10
SEO - rośnie popularność?

pozycjonowanie opole

O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego to...O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna branża. Z jednej strony całkiem wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej kompleta zależność od jednego giganta - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej mówi się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej korporacji są całkiem kontrowersyjne i nie wpływają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży SEO to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że korporacja ma za słabe wyniki w AdWords i z tego powodu w głowach zarządu rodzą się mroczne pomysły na algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, pozycjoner to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Może dla niektórych tak. Ale jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!
pozycjonowanie opole


© 2019 http://pozycjonowanie-i-optymalizacja.coffeenews.warszawa.pl/